И Даниел Генов ще подсили „Берое“

43

В ХХХ кръг на efbet Лига футболният „Берое“ приема ЦСКА 1948, а двубоят под Аязмото е в неделя, 16 май, от 20:15 часа. Главен съдия в него ще е Радослав Гидженов, на когото ще помагат Георги Стамболджиев и Николай Чакъров. За четвърти рефер БФС определи Валентин Железов, а за системата ВАР ще отговарят Владимир Вълков и Йордан Петров. Съдийски наблюдател ще е Радан Мирянов. В предишния си мач „зелено-белите“ извъртяха борбен нулев „хикс“ като гости на пловдивското „Локо“, докато „армейците“ сториха същото, но гостувайки на друг кандидат за Топ 3 – „Арда“…

Иначе стана ясно, че ръководството на „Берое“ е уредило трансфера на още един български футболист. Заралии вече обявиха привличането на Реян Даскалов от „Царско село“, а след края на сезона под Аязмото ще дойде и Даниел Генов от „Ботев“ – Враца. В заралийския клуб вече намекнаха, че ще се разделят с голяма част от легионерите си и през новата кампания ще залагат предимно на родни играчи. Все пак в оставащите два мача шефовете и треньорският щаб на „Берое“ ще преценяват кои футболисти ще останат за Сезон 2021/22.